Aktualny mec-events

Formacja Małżonków online

Stowarzyszenie Życia Apostolskiego „Koinonia św. Pawła” w Kielcach zaprasza na Formację Małżonków on-line. Temat: „W drodze ku jedności”.

Ponieważ w czasie pandemii nie możemy organizować rekolekcji z pobytem w naszym Centrum Modlitwy i Ewangelizacji „św. Pawła” w Kielcach, dlatego pragniemy zaproponować i zaprosić Was do udziału w formacji małżonków on-line.

Jak budować trwałe małżeństwo, jak dążyć do jedności i prawdziwej miłości?

Do udziału zapraszamy małżonków, którzy pragną wspólnie odkrywać piękno powołania chrześcijańskiego do małżeństwa i rodziny, pracować razem, aby zbudować, zdynamizować lub umocnić swoje ognisko domowe. Zapraszamy małżeństwa, które pragną miłować się bardziej i tworzyć prawdziwie chrześcijańską rodzinę. Proponowane nauczania i ćwiczenia pomagają parom lepiej się poznać i zaangażować w dialog małżeński. Intymność każdej pary jest całkowicie respektowana. Dialogi odbywają się wyłącznie pomiędzy małżonkami.
Poruszane tematy dotyczą życia codziennego każdego małżeństwa i są wyjaśniane w świetle Słowa Bożego, gdyż Jezus rzucił światło na życie i nieśmiertelność (2 Tm 1,10). Wskazują one, jak budować trwałe małżeństwo i rodzinę.
Program:

Spotkania będą się odbywały dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki: godz. 19.30 – 21.00.
Formacja obejmuje osiem spotkań łącznie.

Terminy:
wtorek 4 maja 2021 r.

Prowadzący:
s. Samuela Klimas i s. Marianna Ciemała z „Koinonii św. Pawła” w Kielcach,
Małgorzata i Zbigniew Rosiakowie z Łodzi.
Prowadzący ukończyli studia w zakresie nauk o rodzinie oraz od wielu lat są zaangażowani w duszpasterstwo małżeństw i rodzin.

Spotkania formacyjne będą prowadzone w formie wideo-konferencji, dla zamkniętej grupy osób, za pomocą prostego w obsłudze programu Zoom.

Aby uczestniczyć w proponowanych spotkaniach, należy:
1. Wysłać zgłoszenie, wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie www.rmissio.pl;
2. Zadzwonić pod nr telefonu 606-124-328, w godz. 12.00 – 14.00, aby upewnić się, że zostało się przyjętym;
3. Po potwierdzeniu przyjęcia na formację on-line, na adres mailowy zostanie wysłany link z instrukcją, aby zalogować się do wirtualnej sali, w której będą odbywały się spotkania.

Do uczestnictwa w wideo-konferencji można korzystać z komputera i innych urządzeń mobilnych, takich jak: tablety, telefony z dostępem do sieci (iOS, Android).

Aby wziąć udział w kosztach organizacyjnych, wesprzeć nasze życie oraz dzieła modlitwy i ewangelizacji realizowane przez Wspólnotę „Koinonia Św. Pawła” w Kielcach, możesz złożyć dobrowolną ofiarę , za którą będziemy wdzięczni.

Nr konta znajduje się na naszej stronie: www.rmissio.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Data

04 Maj 2021
Expired!

Czas

19:30 - 21:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 04 Maj 2021
  • Czas: 13:30 - 15:00