Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej

W dniach 28-29 lipca 2018 r. będzie miał miejsce w Kielcach na Kadzielni III Ogólnopolski Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Alleluja czyli Happy Day”  pod patronatem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego.

W sobotę, 28 lipca o godz. 15.30 w Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się konkurs muzyczny o „Kryształową Barkę”. Konkurs będzie przebiegał w dwóch kategoriach:
– najlepsze wykonanie piosenki religijnej
– utwór premierowy (oryginalny tekst i muzyka) o tematyce chrześcijańskiej.

Uczestnicy konkursu ubiegać się będą o nagrodę główną w każdej z kategorii – „Kryształową Barkę”, a także o nagrody finansowe. Zwieńczeniem dnia będzie koncert uwielbieniowy prowadzony przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia na kieleckim Rynku. Natomiast następnego dnia odbędzie się koncert galowy w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach z udziałem laureatów sobotniego konkursu, a także gwiazd specjalnych m.in. Mesajah, TGD, Exodus15, Tau.

Regulamin konkursu i więcej informacji dostępnych na stronie http://allelujaczylihappyday.pl/ oraz na załączonym plakacie

W sobotę, 28 lipca o godz. 18.30 w kościele św. Wojciecha wystąpi zespól „AMEN AdoraMus Emigranci Najwyższemu”, który od trzech lat, gra i śpiewa dla angielskiej Polonii.

Kolejne wydarzenie pierwszego dnia festiwalu to Uwielbienie na kieleckim Rynku na które zaprasza Zespól „Tylko Ty” złożony ze stypendystów i absolwentów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.. Początek o godz. 20.00.

W niedzielę, drugiego dnia Festiwalu w Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się Koncert Galowy, w którym wystąpią gwiazdy różnych nurtów muzyki inspirowanej wartościami chrześcijańskimi.

Szczegóły wydarzenia dostępne na plakacie.

 

Zapraszamy do udziału wszystkich kochających muzykę, śpiewających i tworzących własne utwory o tematyce chrześcijańskiej oraz prosimy o udostępanianie na stronie internetowej wspólnot i stowarzyszeń chrześcijańskich.

>> Plakat

Agencja Artystyczna Kuman Team
ul. Okrzei 18/12
25-525 Kielce
tel. 41 345 39 30
kom. 606-919-850
kom. 608-465-215
www.kumanteam.tv
biuro@kumanteam.tv