I Niedziela Wielkiego Postu, 06.03.2022

 1. Od dziś na praktykę diakońską przybył dkn Michał Stępień. Witamy go i pozdrawiamy z zapewnieniem o modlitewnej pamięci. Szczęść Boże. O godz. 08:00 Msza Św. z udziałem Róż Żywego Różańca. Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Nabożeństwo Gorzkich żalów z kazaniem pasyjnym.
 2. W nadchodzącym tygodniu:
  • W czwartek o godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu przygotowana i prowadzona przez młodzież z dołączeniem modlitwy o pokój na Ukrainie i w Europie.
  • W piątek Droga Krzyżowa o godz. 08:30, 17:00, 18:30. Po Mszy Św. wieczornej i po Drodze Krzyżowej w sali nad zakrystią będzie spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.
  • W sobotę po Mszy Św. godz. 07:00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika.
  • W niedzielę dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ofiary zebrane do puszek przeznaczone będą na Dzieło Pomocy „Ad Gentes”.
   • Po Mszy Św. o godz. 13:00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.
   • O godz. 17:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 3. Informacje o rekolekcjach podamy w przyszłą niedzielę.
 4. Bóg zapłać wszystkim, którzy duchowo i materialnie wspierają uchodźców z Ukrainy, przybywających do Polski. W tej potrzebie z naszej parafii przekazaliśmy do Caritas 14 730 zł.
 5. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy zdrowia, Bożej opieki i aby światło wiary prowadziło ich do życia według Ewangelii i byli wiernymi wyznawcami Chrystusa przez całe życie.
 6. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Miłujcie się”.
 7. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych z naszej parafii: śp. Bogusława Romańca, Krystynę Olszewską i Annę Etryk. Módlmy się za nich, za zabitych na Ukrainie, aby Chrystus , który przyjął mękę i śmierć na krzyżu, obdarzył ich życiem wiecznym.