II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 02.01.2022

 1. Dziś o godz. 08:00 Msza Św. z udziałem Róż Żywego Różańca. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w wyznaczonych intencjach.
 2. W nadchodzącym tygodniu wspominamy:
  • W poniedziałek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus,
  • W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli oraz Dzień Misyjny pod hasłem “Z wieczernika aż po krańce świata”. Msze Święte według porządku niedzielnego. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. Podczas Mszy Świętych błogosławieństwo kredy i kadzidła. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu z udziałem młodzieży ze Wspólnoty “Zarażę Cię Bogiem”.
  • W piątek I piątek miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 08:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz.  17:00. Spowiedź podczas Mszy Świętych oraz w czasie trwania adoracji.
  • W sobotę I sobota miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 07:00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika.
 3. W niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – koniec okresu Narodzenia Pańskiego. Podczas Mszy Świętych odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. O godz. 11:00 w Katedrze Msza Święta pod przewodnictwem J.E. ks. bpa Jana Piotrowskiego z okazji spotkania opłatkowego parafialnych zespołów Caritas.
 4. Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia: Życzymy Im, aby zdrowiem i wytrwałością cieszyli się w tym Nowym Roku, kolejnym etapie życia , rozwoju i byli szczęśliwymi dzięki pomocy Bożej i bogaci w miłość.
 5. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: „Niedziela” „Gość Niedzielny” i „Miłujcie się”.
 6. Módlmy się za tych którzy w ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: za : śp. Zofię Stanecką, Annę Post, Stanisławę Stąpor-Karyś, Zdzisława Dudę, Andrzeja Surgiela, Mariana Karczewskiego. Niech zobaczą Boga i staną się uczestnikami wiecznej chwały w niebie.