II Niedziela Wielkanocna, 11.04.2021

 1. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 08:00 Msza z udziałem Róż Żywego Różańca. Po zakończeniu Mszy św. przy wystawionym N.S. modlitwa różańcowa. Po każdej Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na dzieła miłosierdzia Caritas Diecezji Kieleckiej.
 2. W nadchodzącym tygodniu:
  • W czwartek o godz. 20.00 adoracja N.S. z młodzieżą Wspólnoty ZCB.
  • W sobotę po Mszy o godz. 07:00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika.
  • W przyszłą niedzielę przypada dwudziesta trzecia rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Mariana Florczyka. Z wdzięcznością za Jego dotychczasową posługę jako biskupa pomocniczego w naszej Diecezji, pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie prosząc Najwyższego Pasterza, Jezusa Chrystusa o dar wszelkich łask w dalszej Jego posłudze Kościołowi.
 3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Nowennie do Miłosierdzia Bożego oraz wszystkim, którzy złożyli swoje ofiary na utrzymanie naszej Parafii. Bóg zapłać.
 4. W dalszym ciągu, do odwołania, według zaleceń w związku z aktualną sytuacją epidemiczną należy w kościołach zachować zasady sanitarne dotyczące zasłaniania ust i nosa maseczką, dezynfekcji rąk, odległości 1.5 m.
 5. Do 8 grudnia b.r. we wtorki po Mszy św. godz. 18.00, będzie stałe nabożeństwo ku czci Św. Józefa. Zapraszamy.
 6. Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia, wszelkich łask Bożych i aby w swoich doświadczeniach i trudach życia zawsze ufali Jezusowi i Jego nieskończonemu miłosierdziu oraz wypraszali je dla całego świata..
 7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: „Niedziela” „Gość Niedzielny” i „Miłujcie się”
 8. W minionym tygodniu zakończyli już pielgrzymkę ziemskiego pielgrzymowania: ś.p Sławomir Bokwa, Władysław Ciszek, Halina Bugajska, Edward Radek, Stanisław Morski, Robert Nerseyan, Mirosław Dusza, Marianna Gawior, Leokadia Janowska. Módlmy się za Nich i za zmarłych z naszych rodzin, aby w darze Bożego miłosierdzia osiągnęli ostateczny cel wiary i otrzymali radość wieczną ciesząc się nowym życiem …