Intencje: 18.09. – 24.09.2022

Niedziela, 18.09.2022
  • 6:30 Teresa KLIMCZAK
  • 8:00
    1.  Stanisław SZLUFIK  zam. sąsiedzi z ul. Radlińskiej
    2.  Józef, Józefa (k), Wiktoria, Wincenty OBARA, Ryszard, Maria SOBCZYŃSCY, Halina, Marian STROJNOWSCY
  • 9:30
    1.  Stanisław KUNDERA (16r.śm.)
    2.  Janusz DRAB i jego rodzice
    3. † Marian PAJĄCZKOWSKI /greg/
    4.  Józefa (k) OLEJARCZYK /greg/
  • 11:00
    1.  Genowefa PAWLIK /greg/
    2.  Franciszek, Stanisław, Antoni, Katarzyna, Halina SZEWCZYK
    3. † Jan NACHYŁA – zam. córka Dorota z rodz.
    4. † Sebastian SODEL – zam. rodzice
  • 13:00
    1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, opiekę MB oraz zdrowie dla Marzeny i Zbigniewa  Stępników w 30 r. małżeństwa, dla ich córek i całej rodziny
    2.  zmarli z rodziny KWIATKOWSKICH i LIZISÓW
    3. † Jan WAJSZCZYK (1r.śm.)
    4. CHRZEST: MATEUSZ PIOTR KUROŚ
  • 16:00 † Grzegorz KORUS – zam. syn z rodziną
  • 18:00  Alicja, Mieczysław SIKORA
Poniedziałek, 19 września 
  • 7.00
    1. † Aleksander BYSIEK – od Andrzeja Bysiek z rodziną
    2. † Józef SCHABOWSKI w 2 r. śm.
    3. † Genowefa PAWLIK /greg/
    4. dusze czyśćcowe 
  • 8.00
    1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Ludwika RUTCZYŃSKIEGO w 84 r. ur.
    2.  Stanisław SYSKA oraz dusze w czyśćcu cierpiące
    3. † Józefa (kobieta) OLEJARCZYK /greg/
  • 18.00
    1. † Marek WOJCIECHOWSKI – od rodziny Galas
    2.  Irena BIELA – od syna Wojciecha z rodziną
    3. † Marian PAJĄCZKOWSKI /greg/ 
Wtorek, 20 września – Wsp.obow. Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • 7.00
    1. † Stanisław Stanisława (kobieta) Jerzy DETKA
    2. † Tadeusz Maria SMAGÓR Stanisław Maria SMAGÓR Sylwester Teresa KOZIARA
    3. † Genowefa PAWLIK /greg/
  • 8.00
    1. † Weronika, Marian, Andrzej POCHWAŁA
    2. † Marianna JANYST – od brata Wiktora z żoną i z dziećmi
    3. † Halina OSIECKA – zam. Julian i Lidia Jaworz – Dudka
  • 18.00
    1. † Anna LECHOWSKA – od Bożeny Kity z Marcinem, Michałem i Anią
    2. † Andrzej JANDAŁA – od żony Małgorzaty z dziećmi
    3. † Marian PAJĄCZKOWSKI /greg/
    4. † Józefa (kobieta) OLEJARCZYK /greg/

Środa, 21 września – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty 

  • 7.00
    1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Ks. Mateusza SZOSTAKA z racji imienin 
    2. O uzdrowienie Piotra ZIÓŁKOWSKIEGO
    3. O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Urszuli w 43 r. ur.
    4. † Genowefa PAWLIK /greg/
    5. † Irena BIELA – zam. pracownicy PGE Wydział Linii WN Kielce
  • 8.00
    1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski Ducha Św., opiekę Matki Bożej oraz świętych Patronów, a także łaskę zdrowia dla   Łucji  WIKTOR w 15 r. ur.  zam. dziadkowie
    2.  Józefa (k) OLEJARCZYK /greg/
    3.  Wiesław DOMAGAŁA w 12 r. śm.
    4.  Marian PAJĄCZKOWSKI /greg/
  • 18.00 Nowenna:
    1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa WOŹNIAKA 
 
Czwartek, 22 września
  • 7.00
    1. † Stanisław DUDAŁA w 16 r. śm.
    2.  Genowefa PAWLIK /greg/
    3. † Barbara DUDA w 17 r. śm. i zm. z rodz.
  • 8.00
    1.  dusze w czyśćcu cierpiące
    2.  Marianna JANYST  od siostry Krystyny z mężem i z dziećmi
    3.  Grzegorz KORUS  od Michała i Kamili Korus z rodzicami
    4.  Antoni i Katarzyna SKOWRONEK Józef i Genowefa MATERA Lucyna i Tadeusz RADOŃ, Ryszard RABENDA Zofia i Maria KAWKA Wincenty CZWARTOSZ
  • 18.00
    1. † Józefa (k) OLEJARCZYK /greg/
    2. † Irena LAMCHA – STELMACH
    3. † Genowefa SIENNICKA w 2 r. śm. Aniela i Michał, Agnieszka i Stanisław, Aniela, Henryk i Jadwiga
    4. † Marian PAJĄCZKOWSKI /greg/ 
Piątek, 23 września – Wsp.obow. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  • 7.00
    1.  zm. z rodz. BRZOZÓW i KISIELÓW 
    2.  Józef CEDRO
    3.  Genowefa PAWLIK /greg/
  • 8.00
    1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 75 r. ur. dla   Franciszka  KUNDERY
    2. † Marian PAJĄCZKOWSKI /greg/
    3. † Danuta WOJTASIŃSKA – od syna Piotra z rodziną
    4. † Józefa (k) OLEJARCZYK 
  • 18.00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH:
    1. † Czesław MAJEWSKI w 1 r. śm.
    2. † Dr Paweł PÓŁROLA
    3.  Ryszard KRASKA – od córek i zięciów
    4. † Józef PODSIADŁY w 25 r. śm. oraz zm. z rodz. 
    5. † Zofia MOSKWA – od Ani Kopeć z rodz.
    6. † Helena ŁAWRÓW w 11 r. śm. Maria i Józef OKOŃ 
    7. † Zdzisław ŚWIERCZ – od rodz. Klamków
    8. Urszula HAJDUK w 19 r. śm.
    9. † Zdzisław ŚWIERCZ – od rodz. Batrczaków
    10. † Czesław CZECHOWICZ – od Anny i Sylwestra z rodzinami
    11. † Jarosław GWARA – od Elżbiety i Edmunda Kulików
    12. † Zdzisław ŚWIERCZ – od rodz. Klamków
    13. † Grzegorz KORUS – zam. córka Katarzyna z mężem i z dziećmi
    14. † Władysław MGLEJ – od sąsiadów z klatki Tarłowskich i Młudzińskich
    15. † Magdalena w 14 r. śm. Stanisław Józef Marian – od Marii Boćkowskiej
    16. † Irena KACZMARSKA w 12 r. śm. 
Sobota, 24 września
  • 7.00
    1.  Genowefa PAWLIK /greg/ 
    2.  Marianna ŁOJOWSKA  zam. szwagierka Sabina z Wieliczki z córkami
    3.  Wojciech KUŁAK  zam. mama
    4.  Irena BIELA  od wnuka Szymona z rodziną
  • 8.00
    1.  Daniel STACHURA  od żony
    2.  Zofia ARTANIAK   zam. mąż i dzieci z rodzinami
    3.  Józefa (k) OLEJARCZYK
  • 18.00
    1. † Marian PAJĄCZKOWSKI /greg/
    2. † Zygmunt RUTKOWSKI w 5 r. śm.
    3. † Aniela PAWLIK Edward PAWLIK i zm. z rodz. PAWLIKÓW i PERCZAKÓW