RCS zaprasza na spotkania

Ruch Czystych Serc! To może być dziś Twój ruch w dobrym kierunku, bo na ruch w kierunku Czystego Serca nie jest za późno, ani za wcześnie. Na ten ruch każdy czas jest dobry! „Panie Jezu, dziękuję Ci, że ukochałeś mnie miłością bez granic, która chroni od zła, podnosi z największych upadków i leczy najboleśniejsze rany”.

Ruch Czystych Serc proponuje formację ukazaną, jako drogę do zdobywania daru czystego serca i dojrzewania do miłości. Członkowie ruchu – wbrew współczesnej mentalności świata – podejmują trud życia wiarą zgodnie z Ewangelią, nauczaniem Kościoła Katolickiego, ze szczególnym uwzględnieniem teologii ciała św. Jana Pawła II. Jest to formacja, która prowadzi do pełnego zjednoczenia z Jezusem poprzez Sakramenty.

Jest to propozycja wspólnej drogi, na której nauczycielem i wychowawcą jest sam Jezus Chrystus, który uczy kochać i obdarza czystym sercem.

NIE PRZEGRAJ MIŁOŚCI
– SPOTKAJMY SIĘ!

Spotkania Ruchu Czystych Serc odbywają się w Kościele Akademickim św. Jana Pawła II – przy Centrum Duszpasterskim WESOŁA 54. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.30 gromadzimy się na Mszy św. w intencji RCS DK i młodzieży naszej diecezji, a po niej o godz. 19.15 na Adoracji Najświętszego Sakramentu. Spotkania formacyjne są w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz 19.15 (w salkach Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54).

>> www.rcs.org.pl/kielce

Polecamy także FB – Ruch Czystych Serc Kielce

Ks. Dariusz Węgrzyn
DIECEZJALNY MODERATOR RUCHU CZYSTYCH SERC