Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 24.05.2020

 1. Dziś:
  • O godz. 17.00 Nabożeństwo majowe.
  • Zapraszamy dziś na godz. 19.00 na stronę internetową Uwielbienie w Centrum Miasta na transmisję z Uwielbienia. Z racji obecnych obostrzeń spotkanie będzie miało charakter zamknięty. Ta inicjatywa modlitewna w tym roku będzie transmitowana z naszego kościoła św. Wojciecha w Kielcach.
 2. Wtorek (26 maja): Wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana.
 3. Czwartek (28 maja): O godz. 20.00 adoracja N.S. przygotowana przez młodzież. Zapraszamy.
 4. Piątek (29 maja): Wspomnienie bł. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
 5. Sobota (30 maja):
  • Po Mszy św. godz. 7.00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika.
  • O godz. 10.00 będą święcenia kapłańskie w kościele Św. Józefa w Kielcach. Pamiętajmy o neoprezbiterach w naszej modlitwie, aby przez gorliwą posługę kapłańską podtrzymywali skarb wiary i miłości, mężnie i odważnie wyznając Chrystusa przed ludźmi.
 6. Niedziela (31 maja) – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO: Świętując pięćdziesiąty dzień po zmartwychwstaniu módlmy się w ten radosny dzień o odnowienie oblicza ziemi , o dar łaski dla całego Kościoła i świata.
 7. Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia życzymy: zdrowia, Bożej opieki i aby byli świadkami Pana Jezusa i innym pomagali przyjąć Jego naukę oraz doświadczali cichego, spokojnego życia.
 8. W minionym tygodniu zmarli: ś. p. Zdzisław Sieniek, Marian Gierczak, Helena Romaniec, Leokadia Molendowska, Tadeusz Karyś . Módlmy się za nich, za zmarłych zarażonych koronawirusem i za zmarłych bliskich naszemu sercu, aby weszli do domu Ojca w niebie.