V Niedziela Zwykła, 07.02.2021

 1. Dziś o godz. 8.00 Msza św. z udziałem Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. przy wystawionym N.S. modlitwa różańcowa.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  • W środę wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy;
  • W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes , dzień w którym obchodzimy jako Światowy Dzień Chorego. O godz. 11.00 u nas w kościele będzie sprawowana Msza św. w intencji chorych. O godz. 20.00 adoracja N.S., prowadzona przez młodzież ZCB;
  • W sobotę po Mszy św. godz.7.00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika;;
 3. Od lutego b.r. w dni powszednie przywrócony został poprzedni termin wieczornej Mszy św. o godz. 18.00. Kancelaria Parafialna będzie czynna: wtorek, środa, piątek w godzinach 10.00 12.00 oraz 16.00 – 18.00, a w sobotę w godzinach 10.00 – 12.00;
 4. Policja poprosiła o przekazanie wiadomości przestrzegającej seniorów przed oszustami, działającymi metodami kradzieży „ na wnuczka” i „na policjanta” . Policja zwraca się również z apelem do rodzin i opiekunów osób starszych, aby poinformowały swoich bliskich, że Policja nigdy nie prosi o pieniądze na prowadzenie swoich działań.
 5. Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i aby bronili zawsze chrześcijańskich wartości w życiu osobistym, rodzinnym i publicznym.
 6. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się” .
 7. W ubiegłym tygodniu zmarli: ś.p. Tadeusz Felis, Jerzy Lenartowicz, Grzegorz Krawczyk, Jerzy Kita. Módlmy się za nich i za zmarłych bliskich naszemu sercu, aby zostali włączeni do grona zbawionych i chwalili Boga na wieki.