VI Niedziela Wielkanocna, 22.05.2022

 1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna:
  • po Mszy Św. o godz. 13:00 Apostolat Maryjny zaprasza na montaż słowno-muzyczny pt. „Oto Matka Twoja”,
  • o godz. 17:00 Nabożeństwo Majowe.
 2. W nadchodzącym tygodniu:
  • we wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych,
  • w czwartek wspomnienie Św. Filipa Nereusza, prezbitera. O godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z udziałem młodzieży ze Wspólnoty „Zarażę Cię Bogiem”,
  • w sobotę wspomnienie bł. kard. S. Wyszyńskiego. Po Mszy Św. o godz. 07:00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika. O godz. 10:00 w katedrze bp Jan Piotrowski udzieli święceń kapłańskich naszemu rodakowi, dkn Marcelowi Musiałowi. Pamiętajmy o Nim oraz o pozostałych diakonach w naszych modlitwach, aby w kapłańskiej posłudze, na którą zostaną posłani, byli szczęśliwi w oddaniu się Bożej woli.
  • w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 13:00 Msza Święta prymicyjna ks. Marcela Musiała.
 3. Dostępną są do pobrania kartony na „Paczkę dla Ukrainy”. Zapraszamy po odbiór do zakrystii lub kancelarii.
 4. 1 czerwca o godz. 18:00 w kościele Niepokalanego NMP w Kielcach odbędzie się „Spotkanie w anielskiej sprawie” z ks. Marcello Stanzione, założycielem włoskiego Rycerstwa Świętego Michała Archanioła. Zapraszamy.
 5. Solenizantom i Jubilatom życzymy za wstawiennictwem Matki Najświętszej zdrowia, Bożej opieki i aby pogłębiając sens swojego życia, cieszyli się pomnażanym dobrem.
 6. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.
 7. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: + Stanisław Szlufik, + Stanisława Żmuda. Módlmy się za nich i za zmarłych z naszych rodzin, aby Chrystus, który złożył siebie na ofiarę za grzechy świata, dał Im życie wieczne…