VI Niedziela Zwykła, 16.02.2020

  1. Niedziela (16 lutego): Po Mszy św. godz. 8.00 przy wystawionym N.S. i relikwiach Św. Jana Pawła II wspólne modlitewne, duchowe budowanie Pomnika dla Św. Jana Pawła II w darze na stulecie Jego urodzin.
  2. Czwartek (20 lutego): O godz. 20.00 adoracja N.S. przygotowana i prowadzona przez młodzież.
  3. Sobota (22 lutego): ŚWIĘTO KATEDRY ŚWIĘTEGO PIOTRA APOSTOŁA. Po Mszy św. godz. 7.00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika.
  4. Niedziela (23 lutego): Po Mszach świętych będzie zbiórka do puszek na leczenie dwunastomiesięcznego Natana Kalisty pochodzącego z Pawłowa. Informacja z upoważnieniem pochodzi od ks. prob. Jana Sety z Parafii Św. Jana Chrzciciela z Pawłowa.
  5. Poradnictwo rodzinne: spotkania Poradni Rodzinnej przy naszej parafii św. Wojciecha odbywają się w salkach na wikariacie: dla Narzeczonych w każdy wtorek od 17:00 do 18:00, dla Małżonków w pierwszy poniedziałek miesiąca od 17:00 do 18:00.
  6. Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia : życzymy potrzebnych łask i niech będą otoczeni ludźmi o wrażliwych sercach.
  7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Miłujcie się”;
  8. Wspólnota “Zarażę Cię Bogiem” zaprasza do wzięcia udziału w IV Balu Charytatywnym “Włącz Serce”, który odbędzie się w sobotę, 22 lutego o godz. 20:00 w Studenckim Klubie WSPAK, przy ul. Śląskiej 11 w Kielcach. Podczas tegorocznej edycji wszelkie środku zgromadzone w trakcie licytacji oraz z biletów-cegiełek zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Wojtusia Borkowskiego, podopiecznego Fundacja Avalon. Chłopiec urodził się 4 września 2018 r. z zespołem Goldenhara. Wojtuś nie ma jednego uszka, ma poważny niedorozwój twarzoczaszki, rozszczep ust i powieki, a także wadę układu moczowego. W prawym oczku ma skórzaka i dermoida. W dniu swoich narodzin Wojtuś rozpoczął długą i niełatwą drogę do zdrowia, a my chcemy go w tym wspomóc. Bilety do nabycia w dniu imprezy oraz poprzez młodzież ze wspólnoty ZCB. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://zarazeciebogiem.pl/wlacz-serce-2020/
  9. W ubiegłym tygodniu zmarli ś. p. : Marianna Mojecka, Janina Bocheńska, Zbigniew Pedrycz, Tadeusz Chabik. Módlmy się za nich i za zmarłych bliskich naszemu sercu, aby Pan Bóg dał im nowe życie w wiecznym szczęściu…