XIV Niedziela Zwykła, 05.07.2020

 1. Niedziela (5 lipca)
  • O godz. 8.00 Msza św. z udziałem Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. przy wystawionym N.S. modlitwa różańcowa; na zakończenie błogosławieństwo; później wymiana tajemnic różańcowych. Intencje modlitwy różańcowej na miesiąc lipiec: PAPIESKA – By współczesne rodziny były wspierane miłością, szacunkiem i radą; PARAFIALNA – Modlimy się, aby światło Ducha Świętego oświeciło ludzi niewierzących, a zwłaszcza odchodzących od nauki Pisma świętego. Prosimy Cię, Boże, chroń nas i cały świat przed korona wirusem.
  • Dzisiaj po Mszy świętej godz. 13.00 u nas w kościele będzie spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania kończących ósmą klasę.
  • Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
 2. Poniedziałek (6 lipca) – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
 3. Środa (8 lipca) – Wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera
 4. Sobota (11 lipca)
  • Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  • Po Mszy św. godz.7.00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika.
 5. Od dzisiejszej niedzieli (5 lipca) do 30 sierpnia b.r. włącznie, w niedziele i w uroczystości nie będzie Mszy świętej o godz. 16.00.
 6. Kancelaria parafialna będzie czynna: w środy i soboty od godz. 10.00 – 12.00, a w pozostałe dni (wtorki i piątki bez zmian (10.00-12.00 i od 15.00-17.00 ).
 7. Nie będzie czwartkowych adoracji N.S. (godz. 20.00) prowadzonych przez Wspólnotę ZCB.
 8. Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia życzymy: zdrowia, Bożej opieki, aby Bóg chronił ich od nieszczęść i umacniał wytrwałością i mężnym znoszeniem dręczących słabości.
 9. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Miłujcie się”.
 10. W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Leokadia Bogusz. Módlmy się za nią i za zmarłych z naszych rodzin, by po ziemskim pielgrzymowaniu dostąpili chwały zbawionych w niebie/