XV Niedziela Zwykła, 11.07.2021

 

 1. W nadchodzącym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • W poniedziałek wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
  • We wtorek wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
  • We czwartek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel;
 1. Informacje na czas wakacji
  • W czasie wakacji nie ma Mszy św. w niedziele o godz. 16.00;
  • Cotygodniowe czwartkowe adoracji N.S. o godz. 20.00 rozpoczniemy po wakacjach od września;
 2. Apostolat Maryjny zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Maryjnego – Stowarzyszenia Cudownego Medalika na Jasną Górę w sobotę 31 lipca. 2021r.. Wyjazd z Placu św. Wojciecha. Więcej informacji oraz lista chętnych w zakrystii.
 1. 13 lipca przypada kolejny dzień fatimski. Zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 19.30 a po niej na Mszę św. i procesję dookoła kościoła z figurą Matki Bożej z Fatimy. Prosimy o przyniesienie świec i lampionów.
 1. 14 lipca imieniny obchodzi Pan Kamil Gola nasz Organista. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w czasie której będziemy polecać go w naszych modlitwach oraz będziemy składać najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i siły do pełnienia tej jakże ważnej posługi w życiu naszej Parafii.
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia i sił na dalsze życie, aby mężnie wytrwali w doświadczeniach życia i otrzymywali pomoc od bliźnich.
 1. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: „Niedziela” „Gość Niedzielny” i „Miłujcie się”
 1. W ubiegłym tygodniu zmarli: + Edward Sobczyk, +Irena Mazurkiewicz, +Janina Pycz. Módlmy się za Nich i za zmarłych z naszych rodzin, aby po trudach ziemskiego pielgrzymowania, na wieki cieszyli się radością nieba.