XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

14.07.2019

 1. Dziś przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. Niech żywa wiara w Boga w Trójcy Świętej Jedynego umacnia nas w świadczeniu o Bożej obecności w naszym życiu.
 • Jest to też dzień imienin pana Kamila naszego organisty prośmy dla Niego o wszelkie błogosławieństwo u dobrego Boga
 1. W Poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora K-ła
 2. We Wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
 3. W Środę o godz. 18.00 na Mszy Św. będziemy polecać pątników grupy zielonej Kieleckiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne bezpośrednio po Mszy Św.
 4. W Sobotę po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika.
 5. W okresie wakacyjnym:
 • Do 25 sierpnia b.r. nie będzie Mszy św. w niedziele  i uroczystości  o godz. 16.00.
 • Kancelaria parafialna czynna będzie: w środy i soboty od godziny 10.00 do 12.00, a w pozostałe dni  ( wtorki, piątki ) bez zmian ( 10.00 – 12.00 i od 15.00 – 17.00)
 • Nie będzie czwartkowych adoracji N.S. (godz. 20.00)prowadzona przez Wspólnotę ZCB
 1. Pielgrzymki i wyjazdy
 • Apostolat Maryjny zaprasza na XXXIX Ogólnopolską Pielgrzymkę do Częstochowy  w sobotę   27 lipca b.r. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
 • Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na pielgrzymkę do Niepokalanowa w dniach 27-28.07.2019 Zapisy w Zakrystii u animatorki Ryc. Niep. lub ks. Sebastiana
 1. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia życzymy wszystkiego co dobre, aby Bóg pięknej miłości ubogacał ich życie.
 2. Prasa Katolicka do nabycia w zakrystii: Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie Się i Szkarłatny Strumień. Zachęcamy do lektury.
 3. W zeszłym tygodniu zmarli: Małgorzata Gardzyńska, Michalina Szpaczyńska, Maria Marcickiewicz, Stanisław Szmit, Paweł Sałek, Janina Zychowicz, prośmy dla Nich i dla zmarłych z naszych rodzin o życie wieczne… Wieczny odpoczynek racz im dać Panie