XVII Niedziela Zwykła, 25.07.2021

 1. Dziś kończymy XXII Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa pod hasłem “W drogę do Źródła Życia”. Tradycyjnie na zakończenie Mszy Świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
 2. W nadchodzącym tygodniu wspominamy:
  • W poniedziałek, Wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny,
  • W sobotę, Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika.
  • W przyszłą niedzielę, rozpoczynamy miesiąc sierpień. Módlmy się przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej o siły dla Pielgrzymów Pieszych i Rowerowych, którzy wyruszą na pątniczy szlak w sierpniu.
 3. Apostolat Maryjny organizuje wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę. Są jeszcze wolne miejsca. W drodze powrotnej udajemy się do Przeprośnej Górki, do Sanktuarium Ojca Pio. Wyjazd 31 lipca o godz. 05:30. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.
 4. Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz aby żyli w bezpieczeństwie i w dobrych warunkach doświadczali dobroci i zatroskania od innych.
 5. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: “Niedziela”, “Gość Niedzielny”, “Miłujcie się!”.
 6. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: +Regina Południkiewicz, +Piotr Zięba, + Czesław Furmańczyk, +Alina Nowak. Módlmy się za zmarłych oraz za zmarłych z naszych rodzin, polecając ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.