XXIII Niedziela Zwykła, 06.09.2020

  1. Dziś, o godz. 8:00 Msza Św. z udziałem Róż Żywego Różańca. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.  O godz. 11:00 Msza Św. z udziałem dzieci szkolnych z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, a dla najmłodszych poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Po Mszy Św. o godz. 13:00 spotkanie z rodzicami kandydatów do sakramentu bierzmowania po ósmej klasie SP.
  2. We wtorek Święto Narodzenia NMP.
  3. W sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. Po Mszy Św. o godz. 7:00 Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Niepokalanej Cudownego Medalika. Po Mszy o godz. 8:00 spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  4. W niedzielę, 13 września: o godz. 19:30 Nabożeństwo Fatimskie poprzedzone modlitwą różańcową. Po modlitwie Msza Św. po której przejdziemy w procesji z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła. Tego dnia trzecia rocznica śmieci Śp. Bpa Kazimierza Ryczana.
  5. Serdeczne podziękowania dla Róż Żywego Różańca, Sióstr Zakonnych, Kapłanów oraz pozostałym Grupom, które uczestniczyły w XV Jerychu Diecezji Kieleckiej.
  6. Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej należący do naszej parafii, którzy chcą przystąpić do Sakramentu Bierzmowania proszeni są o wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej parafii w zakładce bierzmowanie i przyniesienie wydrukowanej i podpisanej przez rodzica zgody do zakrystii lub kancelarii.
  7. W ubiegłym tygodniu zmarli: Śp. Zofia Pasek, Irena Kubicka, Urszula Kłuskiewicz, Sabina Bieniek.