Życzenia świąteczne

Drodzy Parafianie,

Ten dzisiejszy dzień kieruje nasze serca w stronę betlejemskiego żłóbka. Przyjście Jezusa na świat stało się źródłem radości, pokoju i natchnieniem do składania sobie życzeń. W tym świętym czasie, my kapłani Parafii św. Wojciecha składamy Wam , Drodzy Parafianie, najserdeczniejsze życzenia:

Życzymy, aby Ten który nas umiłował i powołał do składania świadectwa miłości wobec każdego człowieka, wspomagał Was i Wasze rodziny.
Niech ta wielka tajemnica – Wcielenia Syna Bożego i Jego Narodzenia – napełni Was wszystkich radością Bożej obecności: podczas udziału we Mszach świętych, na modlitwie, we wspólnocie rodzinnej i w innych kontaktach z bliźnimi. uzbraja ciszą , pokojem i mocną nadzieją, bo Pan Bóg jest z nami w każdej chwili codzienności we wszystkich naszych troskach.
Niech Jego łaska i pokój będą zawsze z Wami. Naszymi życzeniami obejmujemy również całą parafialną rodzinę, a szczególnie chorych i samotnych.

Bardzo prosimy o przekazanie Im naszych życzeń. Niech ten bożonarodzeniowy czas podtrzyma w nas ufność w dobrą przyszłość.

Szczęść Boże